Strona główna            Auta nowe i używane            Porady motoryzacyjne            Podróż i bezpieczeństwo            Polski rynek paliw
marginesMapa portalu autoznawca-rzeczoznawca.pl
    Popularny temat: Holendrzy łamią stereotypy. Przedstawiają nowy pojazd Carver One                                      Kanał RSS               Kontakt
           BMW i3 zaprezentowane | Wyczekiwane od przynajmniej kilku lat BMW i3 trafi niebawem do sprzedaży [...] czytaj dalej »
          Motogar Polska wprowadza w tej chwili oryginalne części Aprilia OEM » Tom Parts »
 
 

Skoda wprowadza lifting dla swojego kompaktowego SUV'a. Model Yeti zostaje odświeżony

długiCzeski producent wprowadza odświeżoną wersję dobrze znanego branży, niewielkiego SUV'a - Yeti. Najnowsza rewizja zyskała nieco przebudowany przód, ale i lifting wnętrza. Z ostatniej zapowiedzi koncernu wynika, że zmodyfikowana Yeti ma zostać zaprezentowana w połowie września tego roku.


skoda yeti

Pierwszy SUV Skody w odświeżonej wersji

Przypomnijmy, że Skoda Yeti została wprowadzona na rynek sprzedaży na początku 2009r. i była pierwszym modelem konstrukcyjnym typu SUV w ofercie czeskiego koncernu. Największe zmiany wprowadzone po ostatnim liftingu można dostrzec szczególnie w jej czołowej części. Projektanci zdecydowali się na zamontowanie nowych reflektorów, odświeżonego grilla, ale w konfiguratorze Skody pojawią się także światła LED'owe jako opcja.

Na razie wiadomo, że Skoda Yeti po liftingu ma zostać zaprezentowana w dwóch wersjach, tj. terenowej oraz miejskiej. Pierwsza z nich będzie miała typowe nakładki z tworzywa sztucznego w celu uniknięcia uszkodzenia powłoki lakierniczej. Druga, czyli miejska otrzyma standardowe wyposażenie nadwozia - zderzaki, osłony i listwy w kolorze bazowym. Warto wspomnieć, że dla klientów, którzy zdecydują się na zakup wersji terenowej, producent zapewnia montaż systemu ESP oraz specjalny system odpowiadający za pomiar ciśnienia w kołach.

Yeti ramach liftingu otrzymała też nieco zmienione wnętrze. W katalogu pojawią się nowe materiały oraz wzory, a także kilka szczegółów w kwestii prezentacji deski rozdzielczej. Ostatecznie we wnętrzu odświeżonego SUV'a Skody przewidziano zmianę kierownicy na trójramienną. Z nieoficjalnych informacji wynika także, że Yeti będzie wyposażona w asystenta parkowania oraz kamerę cofania.

Więcej na ten temat przeczytasz też na: , , .

długi

Komentarze do tego artykułu:

Eminem (aktywność: 4 komentarze)

czytelnik
Skoda moim zdaniem nieco w złą stronę poszła, jeśli chodzi o design. Zbyt mocno zarysowana linia, wyraźne i nieco kanciaste lampy pasują mi raczej na auto, które byłoby przygotowywane dla Koreańczyków niż mieszkańców Europy. Za to do wnętrza nie można się przyczepić . , .

S.S.C (aktywność: 4 komentarze)

czytelnikTakie tam odświeżenie serii - wiele się nie zmieniło względem poprzedniczki. Niestety mnie najbardziej rozczarowuje marna seria jednostek napędowych, bo wygląd jest kwestią gustu i części może się przecież podobać. Turbodoładowane silniki benzynowe padają jak muchy.

Tymczasowo komentowanie tej publikacji zostało wyłączone.

Sprawdź również:

bmwBMW i3 zaprezentowane. Model trafi do sprzedaży

termin  4 dni temu | skomentowali komentarze: (2)

Krytycy wspominają, że nowy model i3 nie przypomina klasycznego designu odpowiedniego ...


paliwo
Liczba stacji benzynowych w Polsce maleje

termin  7 dni temu | skomentowali komentarze: (2)

Z polskiego rynku w ciągu jednego półrocza zniknęło ok. 16 tys. stacji benzynowych ...


rekord
Padł nowy rekord prędkości pojazdem autem elektrycznym

termin  9 dni temu | skomentowali komentarze: (2)

B12/69EV pobił rekord świata w kategorii maksymalnej prędkości...


 
kanał RSS

kontaktzapoznaj się

klasyczne 114i


 

autoruta

   Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone © 2020 | autoznawca-rzeczoznawca.pl | redakcja portalu